Header

Zdrowie i medycyna


Warning: strstr(): Empty needle in /home/wlasnysw/domains/noeliasdream.eu/public_html/zdrowie/medycyna.php on line 109
- Przejdź na stronę - Poznaj szczegóły - Odwiedź nas - Sprawdź teraz - kliknij tutaj - Dołącz - kliknij tutaj - kliknij tutaj - kliknij tutaj Fakty są takie, że jeśli wchodzi w grę aktywność fizyczna, często jesteśmy za bardzo leniwi. A przecież to akurat żadna tajemnica, że leniwi ludzie w przeważającej większości przypadków nie należą do okazów zdrowia. Akurat co do tego naprawdę nie możemy mieć wątpliwości. Trzeba także walczyć ze zbyt dużymi wydatkami na leki za pośrednictwem diety. Np. godne większej uwagi są ryby. Są one pyszne, bardzo pożywne, a jeszcze na dodatek nie są drogie. Zapewne nie trzeba nikomu pisać, że ryby są także drogie. Czyli mocno dbajmy o siebie, a zapewne będziemy wydawali mniej na leki!
W ilu to wypadkach czekamy od przeróżnych osób naturalności? W wielu przypadkach zdarza się to w pracy, w punkcie sprzedaży, kiedy tak właściwie pytamy o świeżą wędlinę, czy w domu, kiedy wypytujemy dzieci w jakim miejscu spędziły cały wieczór. Niestety nie mamy wpływu na wiarygodność i zgodność z rzeczywistością odpowiedzi. Ale jest sprzęt, który może obadać czy to, co mówimy jest prawdą czy nie. Takim zbytkiem jest wykrywacz kłamstw, a fachowo wariograf. Każdy zna teleturniej nadawany przez jedną ze stacji, w jakim miejscu to urządzenie jest najważniejszym detalem i odnajduje zastosowanie - sprawdź polygraph. Jednakże nie tylko w takich wypadkach się je użytkuje. Mamy prawo je jeszcze znaleźć na przykład w więzieniach lub innych miejscach. Urządzenie to użytkuje fale stworzonego przez nas mózgu, bada nasze zachowanie, częstość bicia serca, czy ciśnienie wówczas, kiedy odpowiadamy na skomplikowane pytania, bądź też ktoś pragnie uczynić czy mówimy prawdziwość. Wariograf wynik swojej pracy przenosi na papier tworząc trudne wykresy, jakie odczytują specjaliści. Jeśli nasze reakcje organizmu odbiegają od normalności w owym czasie kłamiemy.
Generalnie kwestia jest taka, że taki człowiek, który raz na jakiś czas zje coś pysznego, ale najzupełniej tłustego, najzwyczajniej w świecie będzie miał okazję o wiele lepiej się poczuć, więc nie ma w tym nic złego. Jednakże jeżeli będziemy ciągle zwracać własną uwagę na tłuste potrawy, nie powinniśmy myśleć, że wszystko będzie tak jak tego chcemy. Akurat co do tego trudno miewać jakieś wątpliwości. A przecież każdy człowiek powinien dbać o to by być zdrowy, ponieważ naprawdę dużo od tego wszystkiego zależy. To coś w 100% pewnego.

Spis Treści